Svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu 16. – 17. 5. 2026
V sobotu a neděli 16. a 17. května 2026 proběhne svoz velkoobjemového odpadu u nádraží. V sobotu 16. května 2026 od 10:00 do 12:00 hodin se uskuteční mobilní svoz nebezpečného odpadu, kdy lze odevzdat barvy, ředidla, atd. Víkend bude také věnován svozu železného šrotu a elektroodpadu, který budou zajišťovat hasiči přímo od vašich domů.
Přílohy
svoz odpadu u nádraží
Datum poslední aktualizace: 10. 5. 2026 9:16

